Zwiastun szóstego sezonu: Coś gorszego niż śmierć…

Słowa Lydii są dosyć niejasne, ale brzmi to, jak złe wiadomości dla Scotta i jego stada.

„Bomba” została zrzucana podczas trwania panelu dyskusyjnego, wczoraj na Comic-Con. Dobra, to nie była jedna „bomba” to było bombardowanie.Lydia wróciła z jej przerażającymi przewidzeniami, jak pokazano nam w zwiastunie szóstego sezonu — serio, Lyd, CO MOGŁOBY BYĆ GORSZE NIŻ ŚMIERĆ?! Ah, mówiąc o szóstym sezonie, dowiadujemy się że to będzie końcowy sezon tej świetnej, supernaturalnej przygody. (Więcej o tym kiedy indziej… ale tak, ja też smarkam i płaczę z tego powodu).
Teraz wróćmy do rozwalającego mózg klipu (wrzucam go ponownie wyżej). Bez względu na zło, które czaiło się w legowisku Dread Doctors (Przerażająych Doktorów) uciekło, w wyniku śmiertelnego Wild Hunt (Dzikiego Polowania).Nawiązując do słów dr. Deatona, Wild Hunt nie polega tylko na porywaniu ludzi, to wymazuje ich z rzeczywistości. Kiedy myślałeś że o Stilesie nie da się zapomnieć, pomyśl raz jeszcze. Oh, i Layden są znów razem.

Dodatkowo, Scott wydaje się próbował uratować swoich przyjaciół przed jakąkolwiek śmiercią czy destrukcją, która nadchodzi do Beacon Hills. Myślicie że mu się uda? Wyraźcie swoje emocje, powiedzcie, czego oczekujecie najbardziej po sezonie szóstym, i przygotujcie się na Teen Wolf — wraca tej jesieni!

This article has 29 Comments

 1. Ten sezon musi być zwyczajnie DOBRY. I wierzę, że taki będzie, jak całość serialu. Będę go oglądać z paczką chusteczek :(((
  Będzie mi brakować Kiry, lubię jej postać, ale ważne że jest Stiles B)

   1. AAAAAAAAA nieeeeee no ale skoro będzie 6A i 6B to moooże nam go zwrócą na którąś część. No nie powinni zabierać nam dialogów z nim 🙁

 2. Coś gorszego niż śmierć – zapomnienie, wykluczenie z rzeczywistości. Myślę, że właśnie o coś takiego będzie chodziło w tym sezonie. Jest mi trochę smutno, że to ostatni sezon mojego ukochanego serialu 🙁 Jednak pociesza mnie fakt, że jest on poświęcony Stilesowi, a także że zobaczę Petera oraz Theo (chociaż za tym drugim mniej przepadam). Zwiastun jest oszałamiający, chyba oszaleję do listopada 🙂 Bardzo zaintrygowały mnie nowe czarne charaktery. Wierzę, że ten sezon będzie jedną wielką petardą i wisienką na torcie całego serialu. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać 😉

 3. Coś gorzego niż smierć? jak ktoś wyżej napisał „zapomnienie” jak widzicie nawet ojciec Stilesa go nie pamięta!!

 4. Myślę że ten sezon będzie tak samo niesamowity jak sezon 3B . Zwiastun tego sezonu jest rewelacyjny , nie mogę przestać oglądać . Nie wiem jak mam wytrzymać aż do Listopada . Cieszę się też że ten sezon będzie poświęcony dla Stiles’a . Smucę się też że to ma być ostatni sezon mojego ulubionego serialu … Nie wiem jak to przeżyje . ;( A ” Coś gorszego niż śmierć ” – Lydia , to może oznaczać że Wild Hunt , kiedy będą porywać ludzi zrobią to co mówił Deaton …. Czyli wymazują ludzi z rzeczywistości … więc wszystkich kogo porwią inni zapomną o tym kimś … Widać po zwiastunie że będzie dużo Stydii … kiedy Stiles zostanie zapomniany , tak jak to mówi w zwiastunie że będzie następny , Lidia jako jedyna będzie go pamiętać . Zapowiada się najlepszy sezon w Teen Wolf !

 5. Zapowiada się całkiem niezły sezon. Już nie mogę się doczekać, szkoda ,że to ostatni sezon, liczę na dużo emocji.

 6. Uwielbiam ten serial, ale powoli się rozpadaa 🙁
  Dużo fajnych postaci odpadło, które nadawayły sens temu serialowi :/
  Boję się że ten sezon zaskoczy mnie ale negatywnie :'(

 7. Zastanawiam się jeszcze czy Scott zapomni o tym jako został wilkołakiem. W sumie dzięki Stilesowi, który go wtedy namówił na szukanie zwłok w tym lesiee… wszystko jest takie zagmatwane

  1. Szczerze mówiąc wątpię 🙂
   To że teenwolf sie kończy nie znaczy że jego popularność też 🙂
   Oczywistoscią jest to że popularność będzie taka sama czy większą. Jest kilka milionów ludzi na świecie, którzy chcą oglądać teen wolfa. Jako że jestem na wakacjach to nie mam zbyt dużo czasu, dlatego jak wrócę to pogadam z kimś na ten temat.

 8. Zastanawiał się ktoś dlaczego Jeff kończy taką świetną produkcje? Kiedyś powiedział, że jeżeli będzie oglądalność to może tworzyć Teen Wolf bez limitu a tutaj boom ostatni sezon… Wątpie żeby oglądalność spadała, raczej ona stale rośnie… Może Jeff ma pomysł na inny serial ?

  1. Mi się wydaje, że to może być spowodowane tym, że aktorzy zaczynają powoli odchodzić. Hoechlin nie zamierza wrócić, Dylan kieruje się w większe produkcje, a wiadomo, że jeśli O’Brien zdecydował się odejść po s6 to nie ma sensu ciągnąć dalej, bo spadek oglądalności byłby duży.

   1. Samson Dylan sam kiedyś powiedział na Comic Con że uwielbia grać Stilesa i będzie go grał ile będzie mógł, do końca i nie rzuci tej roli <3 a tak wgl to mtv zadecydowalo tym że ma być koniec TW 🙁

 9. W tym sezonie chcę zobaczyć jak najwięcej Stilesa. Ach… i oczywiście muszą wreszcie wpleść jakoś w fabułę jego imię. No bo skoro to ostatni sezon to chyba nigdy się nie dowiemy jak Stiles ma na imię. Jeżeli mają w planach nowy serial to trzeba mieć nadzieję że będzie równie dobry jak TW, no i że jeszcze będą jakieś produkcje z Dylanem w roli głównej. Sezon będę oglądać na stosie wysmrakanych chusteczek. Liczę na dobre zakończenie.

  I dużo Stydii 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.